Wybierz rodzaj myjni parowej
Myjnia parowa Zielona Góra
Liczba punktów w mieście: 0
Pranie dywanów myjką parową – Zielona Góra
Mobilna myjka parowa daje możliwość prania dywanów parą wodną. Dzięki takiemu rozwiązaniu skutecznie pozbędziesz się kurzy, roztoczy, bakterii i grzybów, które mogą znajdować się na dywanie. Myjnia parowa czyści dywan gorącą parą wodną, dzięki czemu nie pozostawi żadnej plamy na dywanie. Para wodna dotrze nawet do najgłębszych zakamarków.
Pranie foteli samochodowych parą wodną
Myjka parowa jest wszechstronna. Do jej usług należy również czyszczenie foteli samochodowych. Para wodna wniknie w głąb takich foteli i dzięki temu pozbędzie się zabrudzeń znajdujących się na nich oraz zniweluje nieprzyjemne zapachy, które często towarzyszą fotelom samochodach.
Mycie elewacji
Stopień zabrudzenia elewacji uzależniony jest w dużej mierze od lokalizacji budynku. Zdecydowanie bardziej na zabrudzenia narażone będą budynki położone np. w pobliżu ruchliwej drogi. W takiej sytuacji można zastosować myjkę parową. Sprawdzi się ona idealnie. Gorąca para wodna pozbędzie się grzybów z elewacji. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń.
Czyszczenie mebli ze skóry myjką parową
Meble skórzane są często spotykane w domach. Bardzo dobrze prezentują się one we wnętrzu. Niestety trzeba cały czas o nie dbać, by wyglądały dobrze. Idealnym rozwiązaniem jest mobilna myjka parowa. Czyszczenie skórzanych mebli gorącą parą wodna to doskonały sposób na utrzymanie ich w idealnym stanie.
Zielona Góra – największe miasto woj. lubuskiego
Zielona Góra to miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, największe miasto woj. lubuskiego. Według danych z 1 stycznia 2015 powierzchnia miasta wynosi 278,32 km. W historii nazwa miasta notowana była w wielu językach oraz pod różnymi nazwami. Po łacinie Thalloris, Prasia Elysiorum, w języku niemieckim Grünberg in Schlesien oraz po polsku Zielona Góra.
Zabytki:
- konkatedra
- kościół ewangelicki
- kościół staroluterański
- kaplica staroluterańska
- kapliczka, Osiedle Pomorskie, z 1780 roku
- kaplica pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny
- cmentarz żydowski, ul. Wrocławska 60a, z 1814 roku
- fragmenty murów obronnych, z XIV wieku 1
- wieża Łaziebna – Głodowa, z XV wieku
- ratusz, z XVI wieku, XVIII wieku